Henri RIVIERE (1864-1951)
Les lavandières en Bretagne, 1898.
Lithograph in colour on Chinees paper.
Signed and numbered 17/25 in the plate and in red pencil.
lithografie in kleur op Chinees papier.
Gesigneerd en genummerd 17/25 in de plaat met rood potlood.
59 x 85,5 cm à vue
Framed