PROSPER DE TROYER (1880-1961)
Family happiness, 1915.
Canvas. Signed and dated 'Pr. de Troyer 1915'.
Provencance:
De Vuyst, Lokeren, 14.10.1978, lot 102.
48 x 64 cm (66 x 80.5 cm)
Description NL
Familiegeluk, 1915.
Doek. Getekend en gedateerd 'Pr de Troyer 1915'.
Herkomst: