[ARCHIEFSTUKKEN] Lot van 3 Brugse 'constitutiebrieven

Handgeschreven op perkame…

[ARCHIEFSTUKKEN]

Lot van 3 Brugse 'constitutiebrieven Handgeschreven op perkament, formaten: ca. 51 x 26 cm ; alle drie opgesteld door Charles Cobergher, gedateerd 1636, 1638 en 1649) 17de eeuw

614

[ARCHIEFSTUKKEN]

Auction is over for this lot. See the results

You may also like

[17th to 19th centuries] Pamphlets, lot of 38 Dutch, 18th cent. Comprises a.o.: (1) Merkwaardige missive, geschreeven aan boord van één der lands oorlogschepen, liggende op de rede van Texel; wegens het schieten op prins Willem den Vyfden, toen zyne hoogheid zig aan boord van gemelde schepen bevond. N.pl., n. publ., n.d. (ca. 1782), 8 p., later thread-bound wr. Knuttel 20022. W. stamp 'Verzameling G.F. Jurriaans on p. 3.' (2) Het boere-geselschap of de gehekelde hekelaars, klugtspel, 1. bedrijf, 5. toneelen. Behandelende op eene vrije en onzijdige trant 't verheerlijk [sic] Leijden van Dr. J. Le Franq van Berkheij, en desself [sic] bevegters. Leiden, etc., J. le Maire, etc., n.d. (ca. 1775), 37 p., later wr., sm. 8vo. Knuttel 1982. (3) Gedachten over het rapport, door de heeren De Gyzelaar, Van Berckel, Van Wyn, Nederburg, en Ryzer ter vergadering van hun edle groot mo. uitgebragt, op verzoek van de Oost-Indische Compagnie, om met de somme van veertien millioenen te worden ondersteunt. N.pl., n.publ., n.d. (1783), 8 p., modern wr. (4) Aanmerkingen van Cornelis Schrobsaag, over de voorgaande en tegenwoordige toestand van zyn geweesenen confrater Jan Smit. Waar in gevonden werd al het geen wat tusschen hun beyden is voorgevallen, als meede den Lof-Dichten, van Pieter Beitel, Jacob schaaf, en Jan Boor (...). N.pl., 'gedrukt voor rekening van den auteur', n.d. (ca. 1768), 8 p., later wr. -and 34 other 18th cent. pamphlets, incl. 6 on Jan Wagenaar and/ or Jan Smit, pamphlets on taxes concerning the 'Bataafsch Gemeenebest' (late 18th cent.) and pamphlets concerning the Batavian Revolution and the time of the Patriots. (total 38)