Beschreibung
Pastell auf Papier signiert Paul CASO: Moulin de Lindekemale (Rahmen beschädigt) (65 x 50 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Pastel op papier getekend Paul CASO: Molen van Lindekemale (kader beschadigd) (65 x 50 cm)
96