Beschreibung

Serigraphie signiert ANIS DARGAA und gewidmet: "Elephantasme" (an den Rändern sehr leicht beschädigt) + Echtheitszertifikat (59 x 59 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Zeefdruk getekend ANIS DARGAA en opgedragen: "Elephantasme" (zeer licht beschadigd aan de randen) + echtheidscertificaat (59 x 59 cm)

86

Das Los wurde versteigert. Ergebnisse ansehen