Roland Garros, 1982.
Aguafuerte en color.
Firmado y numerado 58/90.
Ets in kleur.
Gesigneerd en genummerd 58/90.
60 x 50,5 cm (hoja)
41 x 31,3 cm (imagen)
Gestión de cookies: