Conglomeros, 1968
Aguafuerte.
Tarjeta de apertura.
Firmada y fechada en la placa.
Ets.
Uitnodigingskaart voor de opening van de tentoonstelling.
Gesigneerd en gedateerd in de plaat 23.5 x 18 cm (image) 23.5 x 36 cm (card)
Gestión de cookies: