Jo DELAHAUT (1911-1992)
Jo DELAHAUT (1911-1992), sérigraphie en 2 couleurs imprimée sur papier solide Sans titre, signé et daté 1991
Jo DELAHAUT (1911-1992), zeefdruk in 2 kleuren gedrukt op stevig papier Zonder titel, getekend en gedateerd 1991
42 x 30 cm