Roger RAVEEL (1921-2013)

Roger RAVEEL (1921-2013), lithographie en couleurs De schilderijenoptocht van 1978 Machelen-aan-de-Leie, 1978, numérotée 102/110 et signée Roger RAVEEL (1921-2013), kleurenlithografie De schilderijenoptocht van 1978 te Machelen-aan-de-Leie, 1978, genummerd 102/110 en getekend 76 x 56,5 cm

679

Roger RAVEEL (1921-2013)