Roger RAVEEL (1921-2013)
Roger RAVEEL (1921-2013), lithographie en couleurs De schilderijenoptocht van 1978 Machelen-aan-de-Leie, 1978, numérotée 102/110 et signée
Roger RAVEEL (1921-2013), kleurenlithografie De schilderijenoptocht van 1978 te Machelen-aan-de-Leie, 1978, genummerd 102/110 en getekend
76 x 56,5 cm