JAN FRANS BOECKSTUYNS (c. 1650-1734)
L'Enfant Jésus, Salvator Mundi, debout sur un crâne. Et sa console. Malines. Deuxième moitié du 17ème siècle. Fragment de confessionnal. Provenance: Malines, Sint-Pieter-en-Pauluskerk Walem, O-L-V van Bijstandkerk Frans Xavier Maeremans, (7.12.1873- 10.10.1940) Collection privée Malines H.: 73 cm (H. sokkel: 40 cm) Lit.: - 'Inventaire d'objets d'art conservés dans les établissements publics de la Province d'Anvers'. Waelhem blad nr. 482. - 'Inventaris der Kunstvoorwerpen in de Openbare gestichten bewaard - Provincie Antwerpen', Waelhem blad 1310, 8ste boekdeel - 'Inventaris der Kunstvoorwerpen in de Openbare gestichten bewaard - Provincie Antwerpen, Bezoek aan St. pieter en Paulus kerk te Mechelen'.
25