[Catalogues commerciaux] Agriculture et élevage, sept catalogues commerciaux Début à milieu du 20e siècle. Y compris a.o. : (1) N.V. E.R. Wigboldus & Zonen Bouwmaterialen en Houthandel. 1937. (2) Boeke & Huidekoper. 1939. (3) Firma A. van Dorsser. Groothandel en fabriek van landbouwwerktuigen en onderdeelen. 1941. (4) Brinkman & Niemeijer. 3 listes de prix/catalogues commerciaux (Zutphen et Niemeijer), 1932-1933. (5) Stichting vakopleiding voor het smeden-, constructie- en machinereparatiebedrijf in Nederland. Reliure avec num. de dessins et de plans de machines, 1950. Signes d'âge/ d'usure. (total 7)

1646