[Raveel, R. (1) Roger Raveel tekent over het tekenen van Roger Raveel Dokkum, Kalamiteit, 1983, (28) p., 26 planches et toile déc. orig. de Raveel, un des 600 exemplaires numérotés et signés. 4to. (2) Catalogue Een Spiegel van Roger Raveel. Haarlem, De Hallen, 1969. Couverture décolorée sur les bords. (3) Cheristian Dotremont. Journal de bord. Yves Rivière, 1974. 220 p. Un des 1500 exemplaires num. (total 3)

1400