[20e et 21e siècles] Escher, M.C. (1898-1972). Groentyd Impression offset ( ?) d'après un dessin ( ?) d'Escher. 73 x 63 mm. Titrée et monogrammée dans l'image. In : Delftsche Studenten Almanak voor het jaar negentien honderd negentien (p. 77). Delft, J. Waltman Jr, (1918). 311 p. Orig. déc. dorée, cl. rouge. Rare première publication d'une œuvre d'Escher. Hazeu, M.C. Escher, p. 40 : "Over de 'groentijd' maakte Mauk een linoleumsnede, die in de Studentenalmanak van het corps werd afgedrukt, zijn eerste publicatie". Bool p. 17. Bel exemplaire.
1340