Paravent oriental à six feuilles à décor de fleurs au bord de l'eau
Zesdelige Oosters kamerscherm met een decor van bloemen langs een waterloop
Gouache / bladgoud. feuille d'or 173 x 63 x 6 panelen cm
Waterschade, tâches d'humidité