Sous les fleurs, 1896.
Lithographie couleur.
Signée dans la planche.
Ed. L'Estampe Moderne.
Lithografie in kleur.
Gesigneerd in de plaat.
Ed. L'Estampe Moderne.
80 x 120 cm