't huys van Castilia te brugge
Pentekening (17 x 24.5 cm) afgewerkt met blauw/grijze aquarel, anoniem, papier met watermerk (17de eeuw?). Zeer fijn getekend. Bijgevoegd: gravure van zelfde zicht uit 2de editie van Sanderus (1732)