Roland DELCOL (né en 1942)
无题。
一套三幅黑白石板画,分别有签名和 "offprint",有签名和编号18/99,有签名、注释和编号34/99。
Set van 3 zwart-wit litho's respectievelijk gesigneerd en 'offprint', gesigneerd en genummerd 18/99, gesigneerd, geannoteerd en genummerd 34/99。
28 x 37.5 cm
37 x 28 cm 37.5 x 55 cm