Roland DELCOL (né en 1942) 无题。
描述

Roland DELCOL (né en 1942)

无题。 一套三幅黑白石板画,分别有签名和 "offprint",有签名和编号18/99,有签名、注释和编号34/99。 Set van 3 zwart-wit litho's respectievelijk gesigneerd en 'offprint', gesigneerd en genummerd 18/99, gesigneerd, geannoteerd en genummerd 34/99。 28 x 37.5 cm 37 x 28 cm 37.5 x 55 cm

58

Roland DELCOL (né en 1942)

该拍品的拍卖已经结束 查看结果