描述
RENÉ MAGRITTE (1898-1967) D'APRÈS
Le Bouquet tout fait. BFK Rives纸上的彩色石版画。 2004年在巴黎印刷。 编号237/300。 在版上签名。 ADAGP印章。 Magritte遗产印章。 Lithografie in kleur op BFK Rives papier. Gedrukt in Parijs in 2004. Genummerd 237/300. Gesigneerd in de plaat. Stempel ADAGP. Stempel Magritte landgoed. 78 x 58 cm 有框架的
您可能同样喜欢