Pablo Picasso (1881-1973)
国家图书馆,Derain, l'œuvre gravé, 1955.
Derain在国家图书馆展览的石版画海报。
Ed. Mourlot, Paris.
Pablo Picasso签名并致词。
Lithografische affiche voor de Derain tentoonstelling in de BNF.
Ed. Mourlot, Parijs.
Gesigneerd en opgedragen door Pablo Picasso.
17.5 x 22 cm