Descrizione
Pablo Picasso (1881-1973)
Bibliothèque nationale, Derain, l'œuvre gravé, 1955. Poster litografico per la mostra di Derain alla BNF. Ed. Mourlot, Paris. Firmato e dedicato da Pablo Picasso. Lithografische affiche voor de Derain tentoonstelling in de BNF. Ed. Mourlot, Parijs. Gesigneerd en opgedragen door Pablo Picasso. 17,5 x 22 cm
23
Pablo Picasso (1881-1973)