Descrizione
Henri RIVIERE (1864-1951)
Les lavandières en Bretagne, 1898. Litografia a colori su carta Chinees. Firmato e numerato 17/25 nella lastra e a matita rossa. lithografie in kleur op Chinees papier. Gesigneerd en genummerd 17/25 in de plaat met rood potlood. 59 x 85,5 cm à vue Framed
17
Henri RIVIERE (1864-1951)