Henri RIVIERE (1864-1951)
Les lavandières en Bretagne, 1898.
Chinees纸上的彩色石版画。
l…
描述

Henri RIVIERE (1864-1951)

Les lavandières en Bretagne, 1898. Chinees纸上的彩色石版画。 lithografie in kleur op Chinees paperier. Gesigneerd en genummerd 17/25 in de plaat met rood potlood. 59 x 85,5 cm à vue Framed

17

Henri RIVIERE (1864-1951)

该拍品的拍卖已经结束 查看结果