[ZEEBRUGGE]
Aandeel: Compagnie des Installations Maritimes de Bruges (1904)
Cromolitografia (38 x 26 cm) con immagini della città di Bruges. Volledig met alle coupons. Brugge, S. Augustin, [1904]. Bijgevoegd: Plan Nationale Maatschappij der waterleidingen. Dienst van toevoer naar Zuidelijk W.Vl. (1936). Carrello della spesa (2)