Etude de chiens dans l’étable. Huile sur panneau XIXème signée Declerq. Dimensions : 15 x 19 cm. Studie van honden in de schuur. 19e-eeuwse olieverf op paneel gesigneerd Declerq. Afmetingen: 15 x 19 cm.

276