¨PIET VERHAERT (1852-1908)

"Paysage." Eau-forte. Signée, datée et annotée dans la planche. 10,4 x 13 cm (feuille) 8 x 10,8 cm (image) - "Landschap." Ets. Getekend, gedateerd en geannoteerd in de plaat. 10,4 x 13 cm (blad) 8 x 10,8 cm (beeld)

3 .*

¨PIET VERHAERT (1852-1908)