Jan ANTEUNIS (1896-1973) Jan ANTEUNIS (1896-1973)

Jan ANTEUNIS (1896-1973)

Jan ANTEUNIS (1896-1973) Sculpture en bronze d'une tête de cheval, signée et datée 1943. Bronzen sculptuur van een paardenhoofd, getekend en gedateerd 1943. H 37,5 cm

18

Jan ANTEUNIS (1896-1973)