Lot comprenant: cafetière, théière, pot à lait, sucrier et plateau en métal argenté signés CHRISTOFLE (manches en ébène, griffés, bosselés, abîmés) NL : Lot bestaande uit: koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot en dienblad in zilver metaal gesigneerd CHRISTOFLE (ebbenhouten handgrepen, gekrast, gedeukt, beschadigd)