Pendule d'époque Napoléon III en marbre noir de H. Kreitz, Anvers avec statue en bronze de Henry Étienne DUMAIGE 19e siècle, signée Napoleon III-periodeklok in zwart marmer van H. Kreitz, Antwerpen met bronzen beeldje van Henry Étienne DUMAIGE 19e eeuw, getekend H 81 cm
936