17e siècle huile sur panneau Gandavensis Het pand signée R. Rektorist et datée 1731 ajoutée gravure 19e siècle Eglise St nicolas Gand 17e eeuws olie op paneel Gandavensis Het pand getekend R. Rektorist en gedateerd 1731 toegevoegd 19e eeuwse gravure Eglise St nicolas Gand 53.5 x 34.5 & 20 x 14.5 cm
930