Florent WILLEMS (1823-1905) Florent WILLEMS (1823-1905)
Huile sur panneau Scène …

Florent WILLEMS (1823-1905)

Florent WILLEMS (1823-1905) Huile sur panneau Scène domestique, signée et datée 1848. Olie op paneel Huiselijk tafereel, getekend en gedateerd 1848. 81 x 62,5 cm

929

Florent WILLEMS (1823-1905)