Prosper DE WIT (1862-1951) Prosper DE WIT (1862-1951)
Huile sur toile Bosdreef, …

Prosper DE WIT (1862-1951)

Prosper DE WIT (1862-1951) Huile sur toile Bosdreef, signée. Olie op doek Bosdreef, getekend. 27,5 x 35 cm

928

Prosper DE WIT (1862-1951)