Pendule en marbre blanc avec garnitures en bronze doré, Louis XVI, cadran signé Maple & Co Paris Wit marmeren klok met verguld bronsbeslag, Louis XVI, wijzerplaat getekend Maple & Co Paris H 27 - 32.5 cm
583