Etienne DESMET (1943)
Etienne DESMET (1943)
ENERGIE.
Sculpture en bronze, signée et numérotée 2/8
livre ajouté Etienne Desmet sculptures Lannoo.
ENERGIE.
Bronzen sculptuur, getekend en genummerd 2/8
toegevoegd boek Etienne Desmet sculpturen Lannoo.
43 x 32 x 16 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen