Etienne DESMET (1943) Etienne DESMET (1943)
ENERGIE.
Sculpture en bronze, signée…

Etienne DESMET (1943)

Etienne DESMET (1943) ENERGIE. Sculpture en bronze, signée et numérotée 2/8 livre ajouté Etienne Desmet sculptures Lannoo. ENERGIE. Bronzen sculptuur, getekend en genummerd 2/8 toegevoegd boek Etienne Desmet sculpturen Lannoo. 43 x 32 x 16 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen

547

Etienne DESMET (1943)