Johan DE WIT Nature morte. Sculpture Papier / résines / pigment & poudre de fer, signé et daté 2021. Stilleven. Sculptuur Papier / résines / pigment & poudre de fer, signé et daté 2021. 42,5 x 36 x 10,5 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen Opbrengst 100% voor het project
541