Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
Sans titre.
Eau-forte, signée, datée '86 et numérotée 23/25.
Zonder titel.
29 x 21 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen