Null Paya GERMONPREZ
Vallée du barrage.
Pastel sur papier, signé et daté 2010.

…

Paya GERMONPREZ Vallée du barrage. Pastel sur papier, signé et daté 2010. Damvallei. Pastel op papier, getekend en gedateerd 2010. 50 x 70 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen

521