Null Bert WEVERS
Figure debout sur un piédestal.

Bert WEVERS Figure debout sur un piédestal. Acrylique sur toile, signée et datée 2020 au verso. Staande figuur op sokkel. Acryl op doek, getekend en gedateerd 2020 verso. 80 x 60 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen (en anglais)

502