GERARD PORTIELJE (1856-1929) & WILLEM JACOBUS BOOGAARD (1842-1888)

Petit garçon, appelé par l'armée, ca. 1886. Toile. Signée en bas à gauche 'W. J. Boogaard' et en bas à droite 'Gerard Portielje'. Provenance : G. Campo, Anvers, s.d. Au verso, photos du certificat original signé par les deux artistes. 63.5 x 81.5 cm (80.5 x 98.5 cm) Condition: Dit schilderij bevindt zich in uitstekende staat. Naar onze mening bevat dit schilderij geen noemenswaardige mankementen.

46