HENDRIK VAN DER BORCHT (1849-1918)

Toegangspoort oud Vondelingenhuis/ Volksbibliotheek, Kloosterstraat. Toile. Signée 'H.V.D.Borcht'. Restauration. 38 x 43 (53 x 58 )

209