[BRUGGE - VUURWERK]
Vue de l'illumination qui eut lieu au Séminaire Episcopal à Bruges, le 23 Juillet 1834
Litho (52 x 65 cm), getekend P. Maes fect. 1834 links onder. Gemonteerd op paneel, watervlekje rechts onder, klein duwtje in papier rechts boven, verstoft en onderaan in rand iets kort (zonder verlies beeld). Zeer zeldzame voorstelling van Séminarie met vuurwerk en ballon tgv inwijding Bisschop Boussen