[Ieper]

Description des fêtes et cérémonies religieuses, célébrées à l'occasion de la restauration de l'image de Notre-Dame de Thuyne et des statues des ducs de Bourgogne Ypres Lambin 1854 In-8°, 47, 1 pp, front. met grav. O.L.V., achterin een grote uitv. plaat "Ypres - 9 Août 1854 - Souvenir du Cortège" (ca. 175 cm), gegraveerd naar de tekeningen van F. Bohm en van Ange Van Eeckhout. Mooi bandje met goudopdruk. Bijgevoegd: Henri-Marie IWEINS. N.-D. De Tuine, patronne et protectrice de la Ville d'Ypres. Louvain, Peeters, 1883. In-8°, genaaid + 1 andere (samen: 3)

43

[Ieper]