GUSTAAF SOREL (1905 - 1981) "Façades" - Aquarelle - Signé - 45 x 34 cm

GUSTAAF SOREL (1905 - 1981)

"Façades" - Aquarelle - Signé - 45 x 34 cm

338

GUSTAAF SOREL (1905 - 1981)