Jan VAN DER ZEE (1898-1988)
Jan VAN DER ZEE (1898-1988) Sérigraphie Sans titre, signée et numérotée 13/20. Zeefdruk Zonder titel, getekend en genummerd 13/20. 35 x 46 cm
35 x 46 cm