Alphonse MUCHA (1860-1939)
Alphonse MUCHA (1860-1939).
Dictionnaire des Arts Décoratifs.
Lithographie sur papier signée dans la planche
Dimensions : 23 x 16 cm.
Alphonse MUCHA (1860-1939). Woordenboek van decoratieve kunsten. Lithografie op papier gesigneerd in de plaat Afmetingen: 23 x 16 cm.