Alphonse MUCHA (1860-1939) Alphonse MUCHA (1860-1939).

Dictionnaire des Arts Dé…

Alphonse MUCHA (1860-1939)

Alphonse MUCHA (1860-1939). Dictionnaire des Arts Décoratifs. Lithographie sur papier signée dans la planche Dimensions : 23 x 16 cm. Alphonse MUCHA (1860-1939). Woordenboek van decoratieve kunsten. Lithografie op papier gesigneerd in de plaat Afmetingen: 23 x 16 cm.

239

Alphonse MUCHA (1860-1939)