VARIA

Pendule en marbre blanc et marbre noir, ornementation en bronze doré et ciselé. Le cadran est surmonté par un aigle aux ailes déployées. Ornementation de vases fleuris, de guirlandes de fleurs et de feuilles de laurier, de rinceaux et de perles Schouwklok in wit en zwart marmer, versierd met verguld en geciseleerd brons. De wijzerplaat wordt bekroond door een adelaar met uitgestrekte vleugels. Decor van bloemrijke vazen, guirlandes van bloemen en laurierblaadjes, gebladerte en parels H= 53 B=36 cm

110

VARIA