2-piece set of sauce spoons ''Haags Lofje'' silver.

"Haags Lofje". Pays-Bas, Voorschoten, J.M. van Kempen & Zonen, 1923, poinçons : lion, Minerve, marque de fabricant, N - traces d'usure. 156 grammes, 835/1000. Dim. L 17 cm.