Pendule urne dans le goût d’ Osmond en bronze doré. Cadran signé Demeur, horloger du roi. Ht : 44 cm. Pas de clé. NL: Urnen klok in de stijl van Osmond in verguld brons. Wijzerplaat ondertekend Demeur, horlogemaker van de koning. Hoogte: 44cm. Geen sleutel.
103