Vert et vif, 1956
Huile sur toile.
Signée, datée et titrée au dos.
Olieverf op doek.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
100 x 55 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.