René Guiette (1893-1976)
Sans titre (4 silhouettes), 1952
Encre de Chine sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Oost-Indische inkt op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
27 x 21,5 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.