Marché oriental
Pastel sur papier.
Signé et dédicacé en bas à droite.
Pastel op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en opgedragen. 68,5 x 81 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.